اگر مایل به خرید آپارتمان در ترکیه هستید ما در منطقه  اروپایی  استانبول و همچنین درمنطقه آسیایی استانبول می توانیم به شما آپارتمان های نوساز در پروژه هایی با امکانات  مناسب پیشنهاد کنیم. دراین بخش سعی کردیم اطلاعات بخشی از آپارتمان ها را برایتان قرار دهیم.

سرانجام قانون اعطای اقامت به ازای خرید ملک در ترکیه در تاریخ 04/04/2013 و به شماره 6458 در هیئت وزیران ترکیه به تصویب رسید و در روزنامه رسمی ترکیه چاپ گردید.

از این پس دارندگان ملک در ترکیه می توانند پس از خرید ملک و دریافت سند برای دریافت اقامت اقدام نمایند، طیق این قانون به همه دارندگان ملک در ترکیه پس از مراجعه به مراجع ذیصلاح دفترچه اقامت 1 ساله قابل تمدید و شماره ملی ترک ارائه شده و تا زمانی که ملک به نام شخص می باشد می تواند از مزایای اقامت زندگی در ترکیه نظیر افتتاح حساب بانکی، دریافت گواهینامه ترک، مراجعه به سفارت های کشورهای گوناگون جهت دریافت ویزا در ترکیه، بیمه خدمات درمانی و ... بهره مند باشد.

اطلاعات تکمیلی در آینده نزدیک ارائه خواهد شد.

همچنین متن قانون اقامت از طریق خرید ملک در ترکیه که در روزنامه رسمی به چاپ رسیده است را می توانید با کلیک کردن به روی لینک زیر مشاهده نمایید.

دریافت متن قانون اقامت از طریق خرید ملک در ترکیه

دریافت کاتالوگ پی دی اف مشخصات آپارتمان ها